BERHET | Remeselný pivovar

Kariéra

Ľudia stoja za úspechom každej spoločnosti. Staň sa aj ty našou súčasťou.

 

Ukáž nám svoj potenciál a urob kariéru v BERHET

rawpixel-592444-unsplash.jpg

nie sme gigant, ale malá dynamická firma, ktorá z roka na rok rastie nielen doma, ale aj v zahraničí. Preto do nášho tímu neustále hľadáme nové talenty, pretože si Uvedomujeme, že práve ľudia stoja za úspechom akejkoľvek spoločnosti. V podnikaní sa komplexne venujeme každej oblasti. Prirodzene teda ponúkame rozmanité pracovné pozície od oblasti predaja, servisu pre firemných klientov, marketingu a mnoho ďalších.


VOĽNÉ POZÍCIE


SALES ASSISTANT

ak máš v krvi ambíciu byť najlepší, prekonávať sám seba a nerobí ti problém komunikovať s ľuďmi cez telefón, email alebo osobne, tak hľadáme presne teba. zanechaj svoj rukopis v našej firme.

Náplňou práce na danej pozícii je asistencia na obchodnom oddelení, ktoré sa stará o core business spoločnosti. Tvojou úlohou bude vyhľadávanie nových klientov, starostlivosť o súčasných klientov a spracovanie objednávok. Všetko budeš evidovať v internom systéme, ktorý sa postará o to, aby si mal každodenný prehľad. Stretneš sa s našimi zákazníkmi a pozrieš sa na naše pobočky. Ak ukážeš, že na to máš a bude ťa práca baviť, dáme ti aj modré z neba. Pozícia vhodná pre ľudí so skúsenosťami z oblasti predaja.

Požiadavky

Vzdelanie: SŠ / VŠ
Jazyky: anglický jazyk - min. B2
Úväzok: plný
Minimálny plat: 650 EUR brutto + odmeny
Lokalita: Bardejov

Ak ťa daná pozícia oslovila, napíš nám na berhet@berhet.sk.
Do predmetu zadaj názov pozície, do prílohy prilož tvoje CV a do tela emailu napíš, prečo si pre nás ten ideálny kandidát.


SALES TRAINEE

nevadí, že nemáš pracovné skúsenosti či dostatočné zručnosti a znalosti. ak si ochotný na sebe zapracovať, naučíš sa všetko potrebné, aby si sa stal plnohodnotným členom obchodného tímu.

Ponúkneme Tí príležitosť získať prax v obchodnom oddelení. Stretneš sa s našimi zákazníkmi a pozrieš sa na naše pobočky. Zapojíš sa do manažérskych aktivít a dostaneš tie najlepšie školenia, ktoré ťa pripravia na pozíciu lídra obchodného tímu. Pozícia vhodná pre študentov VŠ, absolventov škôl a nezamestnaných.

Požiadavky

Vzdelanie: SŠ / VŠ
Jazyky: anglický jazyk - výhodou
Úväzok: polovičný / dohoda
Minimálny plat: 350 EUR brutto + odmeny
Lokalita: Bardejov

Ak ťa daná pozícia oslovila, napíš nám na berhet@berhet.sk.
Do predmetu zadaj názov pozície, do prílohy prilož tvoje CV a do tela emailu napíš, v čom sa chceš zlepšiť a prečo chceš ísť práve k nám.


STÁŽ

AK UŽ POČAS ŠTÚDIA ROZMÝŠĽAŠ NAD TÝM, ČO BUDEŠ ROBIŤ PO ŠKOLE, MÔŽEŠ PRÍSŤ K NÁM rozvíjať svoj potenciál.

Na škole je ideálny čas myslieť na budúcnosť. Rozvíjaj svoj potenciál tým správnym smerom. Počas stáže sa naučíš podstatné veci, ktoré ťa pripravia na realitu pracovného trhu. Naučíme ťa používať moderné postupy práce, dáme ti naše vedomosti, posilníš svoje silné stránky, minimalizuješ slabé stránky. Vytvor si náskok pred ostatnými. Pozícia vhodná pre študentov SŠ a VŠ.

Požiadavky

Vzdelanie: SŠ / VŠ
Jazyky: anglický jazyk - výhodou
Úväzok: dohoda / brigáda
Minimálny plat: 4 € / hod.
Lokalita: Bardejov

Ak ťa daná pozícia oslovila, napíš nám na berhet@berhet.sk.
Do predmetu zadaj názov pozície, do prílohy prilož tvoje CV a do tela emailu napíš, v čom chceš vynikať.